Loading...
Wolne domy

Stany Zjednoczone - Nowy Jork

Ten dom, w którym mieszkają dwaj właściciele, był głównie wykorzystywany jako krótkoterminowy wynajem przez osoby odwiedzające okolicę. Jest to dom z jedną sypialnią i łazienką, położony w małym miasteczku Pine Bush, zaledwie 60 minut drogi od Nowego Jorku.

Dom znajduje się tuż obok domu właścicieli, co sprawia, że jest idealny dla gości, którzy chcą być blisko przyjaciół, ale jednocześnie mieć prywatność we własnym domu. Do dyspozycji gości jest podwórko, grill i ogród. Właściciele mają trzy psy, więc nie jest to dobry wybór dla alergików.

nowy jork dom

Hiszpania - Barcelona

Jest to dom z trzema sypialniami i dwiema łazienkami, położony w spokojnej, cichej okolicy w Barcelonie. Właściciele to para, która często przebywa za granicą w związku z pracą, a dom był używany jako krótkoterminowy wynajem dla osób odwiedzających Barcelonę.

Dom posiada dwa tarasy, z których jeden wyposażony jest w grill, oraz prywatny ogród. Właściciele mają dwa psy, które są przyjazne i towarzyskie. Dom nie jest odpowiedni dla alergików.

hiszpania barcelona dom

Japonia - Sapporo

Ten dom był najczęściej używany jako krótkoterminowy wynajem dla osób odwiedzających Sapporo, nadmorskie miasto na wyspie Hokkaido. Jest to dom z jedną sypialnią i łazienką, położony w podmiejskiej dzielnicy na obrzeżach Sapporo.

Dom znajduje się w pobliżu przystanku autobusowego, co ułatwia poruszanie się po mieście, a także posiada mały ogród i grill. Właściciele mają jednego psa, więc nie jest to dobry wybór dla alergików.

japonia sapporo dom

Maroko - Rabat

Ten dom był głównie używany jako krótkoterminowy wynajem dla osób odwiedzających pobliskie miasta, takie jak Rabat, Sale i Casablanca. Dom jest domem z trzema sypialniami i jedną łazienką, położonym w cichej, podmiejskiej okolicy. Do domu przynależy mały ogródek i grill.

maroko rabat dom

Argentyna - Buenos Aires

Dom z trzema sypialniami i trzema łazienkami położony jest w dzielnicy mieszkalnej w mieście Buenos Aires, Argentyna. Właściciele to para, która często przebywa za granicą w związku z pracą i używają domu jako krótkoterminowego wynajmu dla osób odwiedzających Buenos Aires.

Dom posiada małe patio z przodu, patio z tyłu i taras na dachu z pięknym widokiem na miasto. Na wyposażeniu znajduje się grill i jacuzzi.

argentyna buenos aires dom