Loading...
konkurs na najlepszy Wakacyjny dom do wynajęcia

Wakacje są czasem, kiedy wszyscy chcemy wyjechać z domu i odpocząć. Większość ludzi wybiera w tym czasie hotel, ale istnieje również wiele innych opcji - m.in. wynajem domu. Jeśli jesteś jednym z tych szczęśliwców, którzy mają okazję spędzić urlop w domu, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Chcemy zorganizować konkurs na najlepszy Wakacyjny dom do wynajęcia. Chcemy zobaczyć, jakie domy są dostępne na rynku, a także jakie oferty są dostępne dla tych, którzy chcą wypocząć w luksusie przez całe wakacje. Jeśli masz wynajmowany dom, który uważasz za odpowiedni do tego konkursu, to możesz go zgłosić.

Aby wziąć udział w konkursie, musisz przesłać nam swoje zgłoszenie, które będzie zawierać: nazwę domu, lokalizację, opis, zdjęcia i cenę. Przyjmiemy tylko zgłoszenia zgodne z naszymi wymaganiami. Za najlepszy dom do wynajęcia nagrodzimy głównego zwycięzcę oraz trzy wyróżnienia.

Jeśli chcesz ubiegać się o nagrodę i mieć szansę na spędzenie wakacji w idealnym domu, to nie czekaj dłużej! Zgłoś swoje udział już dziś!